Welcome, visitor! [ Login

 

Dazkırı Dar Delikli Escort Naz

  • Listed: 15 Mayıs 2020 08:50

Description

Birkaç farklı erkekle tanıştıktan sonra, sevgi bulmanın samanlıkta iğne bulmak gibi olduğunu düşünebilirsiniz. Bay Doğru’yu bulmak için dünyanın en mutlu kadını olmalısın.

Bir erkekle tanışan, onun o olduğunu bilen ve şimdi mutlu bir şekilde evlenen kadınlardan hikayeler duyuyorum. Bu hikayelerin sorunu, ona vurmadan önce sahip oldukları düzinelerce veriyi duymamanızdır.

Elbette, ilk buluşmada mükemmel insanla tanışan insanlar var, ancak çoğu insan norm değil, istisna olduklarını kabul ederdi.

Bunların masal fikirleri olduğunu bilsek de, bunun olabileceğine inanmak eğlencelidir. Fakat bunu gerçek dünyada tanımalısın Yemekkı nerede bulacağını asla bilemezsin.

Tanıştığın biri olabilir. Yeni iţinizde biri. Yeni komşunuz. Her yerde sevgiyi ara. Fakat eğlenmek için randevulara çıkın. Eğer bir tarihte aşkı arıyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bir erkekle hemen bağlantı kurmak mümkün olsa da, çoğumuz için biraz zaman alıyor. Yalınce aşık olacağınızı düşündüğünüz erkeklerle dışarı çıkarsanız, aradığınız adamı görmezden gelebilirsiniz.

Hiç kimse daha çok evlilik öncesi bir röportaj gibi olmak istemez. İlk randevusunda bir kadın aramıyor. Hiçbir şey, ilk birkaç gün içinde bir erkeği, evliliği düşünen bir kadından daha hızlı korkutmaz. Hatırlarsanız, Baskıdan kurtulun ve belki de eğlenebilirsiniz. Kendinizden hoşlanıyorsanız, tarihinize gerçek benliğinizi görme şansı verin. Kendisi olmasına izin verir.

Yemekkı aramayı bırak. Bakmayı keserseniz, kucağınıza düşeceğini söylemiyorum. Ancak endişelenmeyi bıraktığınızda, randevu daha kolay hale gelir. Bir randevuya çıkmadan önce eğleneceğinize karar verin. Çık dışarı çünkü onu seviyorsun ve onunla zaman geçirmek istiyorsun.

Beklentileriniz olmadan birlikte zaman geçirin. Rahatlayın ve bir aşk ilişkisi için baskı altında hissetmeyin. Onu tanımak için zaman ayırın. Muhtemelen daha çok eğleneceksin ve o da öyle olacak.

Randevularınızda kendinizi rahat hissediyorsanız, daha çok randevu alırsınız. Erkekler ilk randevuda aşk baskısını hissetmezlerse çıkmaya daha açıktırlar. Sevgiyi nerede bulacağınızı asla bilemeyeceğiniz için eğlence için çıkmaya başlamayı unutmayın.

  

134 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply