Welcome, visitor! [ Login

 

afyon otele gelen escort kayra

  • Listed: 21 Mayıs 2020 02:23
  • Expires: 888 days, 12 hours

Description

İnsanlar neden tartışma listeleri yazıyor?

Southern Angel’ın sahibi Angela Gillaspie, listesini çok basit bir nedenden dolayı yaptığını söylüyor. “Listeye başladım çünkü mektubumu okumak isteyen çok fazla insan vardı ve herkesin adreslerini hatırlamak benim için zor oldu.”

Yalınce mesaj gönderebileceği haber bülteni tipi bir liste olan Gillaspie Listesi 24 Mart’ta resmen başlatıldı ve şu anda çoğu ondan davet aldıktan sonra katılan 40 aboneye sahip. “Umarım bu liste abonelerimi gülümsetir ve * düşünür *” diyor. “Para kazanmaya çalışmıyorum, sadece başkalarının hayattan zevk almasını istiyorum. Bence birini güldürmek neredeyse dini bir deneyim!” Gillaspie’nin liste sahibi deneyiminden aldığı ana şey “çok faydalı geri bildirim” dir. “Listem şu anda mizah odaklı.

Bir hevesle, son zamanlarda ilham verici bir hikaye gönderdim ve hemen bir aboneyi kaybettim. Öykülerimin çok uzun olduğunu iddia etti. Gerçekten, bu makale 1200 kelimeydi, ama bundan önceki hikaye sadece 320 kelimeydi … bu yüzden gerçekten ayrılmamın asıl nedeninin makalemde “İsa” kelimesini kullanmak olup olmadığını merak ediyorum. Bu, okuyucularımın ilham * ve * mizah isteyip istemediğini görmek için bir anket yapmamı istedi. Şimdiye kadar, çoğunluk her ikisini de istiyor – ancak ilham verici hikayeler için ayrı bir liste yapabilirim. “Konutde çalışan bir programcı / analist, serbest yazar ve” gururlu Güney Momma “Gillaspie, listesini” okuyucularının “gününe bir destek, sırıtış ve hatta belki de büyük bir kahkaha atması ümidiyle yaratıyor Alabama’da yaşayan, aynı dökülen sütü, buzdolabında kötü saç kesimlerini ve solucanları ve yaptıkları tuvalet kağıdını eksik olan garip bir kadın olduğunu bilerek. ”

Çevrimiçi olarak bazı grup listelerini yöneten Victoria, “Görünüşe göre göz ardı edildiği bilim kurgu / fantezi dünyasında biraz topluluk oluşturmak için The-Ethereal-Pen’i başlattım.” “Ben kendim bir yazarım ve bazen hikayelerle başa çıkmanın çok zor olduğunu biliyorum. Bu grubu, yazarların devam eden çalışmaları hakkında fikir ve fikirler alabilmeleri ve editörlerin ve yayıncıların başvuru şartları hakkında biraz bilgi sahibi olmalarını sağladım. ve çalışmalarının sunumunu yayıncılara rapor etmek. ”

Victoria ayrıca “bir şakaydı. Kadınları cinsel istismar ve işkence nesnesi olarak görmekle bıkmıştım” yarattığı Where-Is-Love’ın sahibidir. “Bu cinsel fantezilerin erotik dünyada herhangi bir şey olarak görüldüğüne inanmak zor oldu, bu yüzden Where-Is-Love’ı kadınların tutku, sevgi ve cinsiyeti çok olumlu bir şekilde ifade etmeleri için bir araç olarak yarattım. Vicutums içermeyen ve şiddet içermeyen Işığın İfade Edilmesi Konu hakkında olsun ya da olmasın öyküler, şiirler, fikirler, düşünceler ya da düşüncelerinizde ne olduğunu anlatabilirsiniz.Temel fikir tevazu ötesine geçmek ve sevginin gerçek kalbine ulaşmaktı. “”

“Daha sonra, web siteleri arasındaki topluluk hissini geliştirmek için onu bir e-grup yapmaya karar verdim.” Liste sahibi olarak deneyiminden çok şey aldığını söylüyor. “Kulağa hokey gibi geldiğini biliyorum, ancak duruma göre konularla ilgili fikir ve düşünceler alışverişinde bulunmak için insanları” güvenli “bir ortamda bir araya getirmekten gerçekten çok memnunum. 🙂 Bence e-gruplardan aldığımız en iyi şeylerden biri arkadaşlar “diyor Victoria. “Her grubun üyelerinin kendilerine koyduklarını almasını istiyorum. Sertlım bir grubu güçlü ve mutlu ediyor. Tabiatl, listeler küçük ve anlamlı olabilir, ama genel bir anlayışla başlayabildiğiniz sürece, biz herkes büyümek ve birbirinden öğrenmek için burada. Kafakalarının söylediklerini dinlemek biraz daha kolay. ”

Romancıların başına geçen MJ Rose, Melisse, “Kurgu yazma sanatı ve sanatını tartışan çalışan romancıların ciddi bir listesini bulmak istedim. Bir tane bulamadım” dedi. “Birçok listeye aitim ve konuşkan olmayan bir tane istedim – konuşkan olmaya karşı olmamama rağmen – bu yüzden istediğim listeyi yaptım.”

Rose listelerine bir yıl önce başladı ve şu anda yaklaşık 100 abonesi var. Bu deneyimle yaptığı şey basit: “Ağırbaşlı yazarlar arasında yazma sanatı hakkında büyük diyalog” diyor. “En büyük sorun – konuşkan olmadığı için – bir konuyu tartışmazsak listenin yavaşlamasıdır.”

Münakaşa listeleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki web sitesini ziyaret edin: http://wellaw.bellaonline.com/articles/art16926.asp

Listing ID: 5475ecbaf3bce54f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply