Welcome, visitor! [ Login

 

Afyon Çay Escort Jale

  • Listed: 23 Mayıs 2020 16:18
  • Expires: 889 days, 17 hours

Description

Paraya ihtiyacın var mı? Belki daha fazla para istersiniz. Her durumda, piyango kazananından para istemeyi düşünebilirsiniz. Eğer öyleyse, muhtemelen kişiyi tanıyıp tanımadığınıza bağlı olarak farklı şekillerde sorabilirsiniz.

Piyango kazananını biliyorsanız

Size iki kadın hakkında gerçek bir hikaye anlatayım. Bu iki kadın yıllarca en iyi arkadaştı. Bir nedenden ötürü birbirlerinden ayrıldılar ve birkaç yıl birbirlerini görmediler. Nihayetra kadınlardan biri piyangoyu kazandı. Yüz milyonlarca dolar değerinde büyük bir ikramiyeydi. Piyangoyu kazandıktan birkaç yıl sonra eski arkadaşıyla tekrar bir araya geldi. Yeniden bağlandıktan birkaç gün sonra, kadın ikramiye kazananına, ödeyemeyeceği 50.000 dolar değerinde tıbbi faturaları olduğunu bildirdi. Satır aralarını okuyun – dolaylı olarak para istediniz.

İkramiye kazananı, arkadaşı için tıbbi faturaları ödemekten çok mutlu oldu. Ona sadece faturalarını vermesini söyledi ve onunla ilgilenecekti. Bu gerçekten harika olurdu, ancak aslında hiçbir tıbbi fatura yoktu. Yalınce para istemek için bir bahaneydi. Piyango kazanan bunu beğenmedi. Geridaş doğrudan parayı sorsaydı, muhtemelen ona vermiş olurdu. Ancak arkadaşı yalan söyledi ve zekasına hakaret etti.

Bu hikayenin ahlaki değeri nedir? Piyango kazanan bir arkadaşınız varsa, para kazanmak için yanlış bir hikaye bulmayın. Bunun yerine, arkadaşınızdan size bir şey vermesini isteyin. Yalınce yapabilirsin.

Piyango kazananını bilmiyorsanız

Bir piyango kazananına hiç para için tanışmadığınızı soracaksanız, oranların size karşı olduğunu önceden bilmelisiniz. Birçok piyango kazanan, özellikle de büyük ikramiyeler kazanan yeni olanlar, para talepleriyle dolup taşar. Yinellikle bu sorular kişinin duygularını çeken hıçkırık hikayelerinden gelir. Bu yeni piyango kazananlarının hızlı bir şekilde bu isteklere karşı bağışıklık kazandıklarını ve bunları çıkardıklarını bilmelisiniz.

Bir yabancıdan para istemeyi planlıyorsanız, üzücü hikayeler bulmayın. Önceki örnekte olduğu gibi, gerçeği söyleyin ve biraz para biriktirirseniz takdir edeceğinizi söyleyin. Büyük olasılıkla isteğinizi reddedeceksiniz, ancak yanlış anlayamayacaksınız – ikramiye kazananları soranlara para veremez. Yalınce para isterken kimseyi rahatsız etmediğinizden emin olun – bu yasa dışıdır.

  

2 total views, 1 today

  

Listing ID: 7455ecbaf395ba8e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply