Welcome, visitor! [ Login

 

Çay Baştan Çıkaran Escort Hulya

  • Listed: 23 Mayıs 2020 14:17

Description

Kadın? W makalesi? Zayıf? Arkaık yok!

Hindistan, bir kadının özünün erkeklerin gölgesinde yaşayacağı ülke, adamın babası, erkek kardeşi veya kocası olduğu ülke Fakat şimdi senaryo farklı ve daha iyi. İlim, teknoloji ve girişimcilikteki kadınlar kadınların kendilerine yol açtı.

Her biri bir öncekinden daha iyi yeni bölümler yazarlar. Arkaık ataerkil gümrüklerle bağlı itaatkâr bayanlar değiliz, yaptığımız her şeyde gelişmek ve ustalaşmakla meşgulüz.

‘Purnima’, bu kadınları aramak istiyorum. Purnima Hintçe dolunay anlamına gelir ve dolunay, tam bir daireyi kapattıktan sonra akan güzellik, zarafet ve ihtişamı tanımlar. Yıllar geçtikçe korkularımızın üstesinden geldik ve evde kalmamız ve pişirmemiz gerektiğini söyleyen gelenekleri boğduk. Bir gerçeklik kontrolü zamanı ve ayrıca ‘Hindistan’ın ev yapımı Purnimas’ ayrıntılarıyla uğraşma zamanı. Yemekağıda adı geçen bu üç kadın, kadın olmanın bir güç işareti olduğunu anladılar ve erkekleri gölgede bırakmayı seçtiler ve bu nedenle Hindistan’ın en iyi kendi kendine yapılan girişimciler olarak kabul edildi.

  1. Richa Kar – Rahat ama şehvetli iç çamaşırı Hindistan’da çevrimiçi mevcut olmazdı Richa çevrimiçi iç çamaşırı satış bu harika fikir düşünmemiş olsaydı. Mağazası Zivame, Hindistan’ın en ünlü ve ev yapımı girişimcisi haline gelen en iyi çevrimiçi iç çamaşırı mağazalarından biridir. Kadınların ihtiyacı olan şeyin rahat ve şehvetli olduğunu anlıyor ve yöne odaklanıyor. Şüphesiz, Richa Hindistan’ın en büyük purnimasıdır ve dışarı çıkmaktadır.
  2. Falguni Nayar – Nykaa’nın CEO’su Falguni Nayar, Hindistan’ın makyaj hissinin arkasındaki inanılmaz kadın. Nykaa baştan sona makyaj aksesuarları satan bir mağaza. Kadınlara güzel bir görünüm, kendi içinde bir his sunmaya çalışır. Falguni Nayar, kadınların makyaj ihtiyaçlarını tanıdı ve her şeyi tek bir isim altında sağladı. Katilikle bir yıldız ve onu inanılmaz çalışmaları için selamlamalıyız.
  3. Suchi Mukherjee – Bir moda manyağı olan Suchi, kadınlara ayık ve göz alıcı durumlar için optimize edilmiş muhteşem bir giysi koleksiyonu sunmaya karar verdi. Bu kadın, Limeroad adlı harika bir kıyafet serisi sunuyor ve modaya özel bir afinitesi olan Hintli kadınlara en iyi koleksiyonu verdi.

Birkaç kadın da dahil olmak üzere tüm bu kadınlar, kendi alanlarında kilometre taşları oluşturuyor ve başarıları, başarılı ve bağımsız olmak için çalışırsanız hiçbir şeyin sizi tutamayacağını hala hatırlatır.

Kafaka bir harika kadın, Indra Nooyi, şunu söyleyen hanımı hatırlıyorum: “Onlarca yıldır bu devrimin içindeyiz. İlk başta bu çocuğun kulübüne giriyordu … Bu devrim için işte yolumuza girdik, sonra eşit ücrete ihtiyacımız vardı. Henüz orada değil, hala bunun için savaşıyoruz eşit muamele görmeliyiz. Eşit muamele görmeliyiz. ‘Bal’ ve ‘tatlılık’ ve ‘bebek’ olarak adlandırılmaktan nefret ediyorum. Bu değişmeli. “

Değişiklikler getiriyor muyuz? Tabiatl ki!

  

200 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply