Welcome, visitor! [ Login

 

afyon dinar eve gelen escort pelin

  • Listed: 21 Mayıs 2020 00:22

Description

Yalınce barda bir kızla tanıştın. Kendinizi tanıttınız ve sonra biraz konuşmaya başladınız … bir sonraki adımda mantığınızı yitirdiğinizi biliyorsunuz ve konuşma duruyor ve başka bir şey söylemeden orada duruyorsunuz.

Kendinizi tanıttıktan sonra konuşmayı nasıl sürdüreceğinizi bilmemek erkekler arasında çok yaygındır, özellikle de ona “adınız nedir?”, “Nasılsınız? “,” Nerelisin? ” ? “vb.

Geridaşlarınızla ve ailenizle konuşurken aynı probleminiz var mı?

Bak, tek sen değilsin. Muhtemelen söyleyecek bir şeyi yoktur ve aynı zamanda kötü bir muhatap olduğunu düşünür.

Yapabileceğiniz birkaç şey var.

En sık soru soruyorsunuz ve sadece söyledikleriyle ilgileniyorsunuz. Sorun şu ki, diğer tüm erkekler bunu yapıyor ve siz de onlarla bir röportaj gibi hissetmesini istemiyorsunuz.

Öyküler anlatabilirsiniz. Öykü anlatımı çoğu konuşmayı hızlandıracaktır. Bununla birlikte, hiç veya alakalı hikayeniz yoksa, istediğiniz zaman anlatabilmeniz için bazı ezberlenmiş hikayeleri stoklamanız gerekir. Sosyal Tabiatl Sanat kitabımda, sadece bir ezberlenmiş hikayeyle nasıl benzersiz ve farklı hikayeler oluşturabileceğinize dair birçok anlatı tekniğiyle ilgileniyorum, yine de sitede her seferinde anlatabileceğiniz durumla ilgili.

Şimdi “Açıklık – Açıkçası Söyleyin garipliği (S.O.N.A.)” etkisiz hale getirmek için kullandığım bu güçlü tekniğe sahibim.

Bu teknik sihir gibi çalışır.

Bu, birçok engelinizi azaltır, tıpkı arkadaşlarınızla ve ailenizle konuştuğunuz gibi, bu engellere sahip olmadığınız gibi. Rahat davranıyorsun ve sadece ne düşündüğünü söylüyorsun.

Siz ve bir kızın sadece konuştuğunuzu ve aniden konuşmanın sakinleştiğini ve rahatsız edici bir sessizlik olduğunu hayal edin.

Söyleyecek bir şeyin olmadığını düşünüyorsun ve kötü bir muhatapsın. Ancak aynı şeyi düşünüyor.

Bu olduğunda, SONA (bu garipliği nötralize ettiği açıktır), sadece şaka gibi bir şey söyleyin:

“Huh, bence büyük konuşma ortakları değiliz, değil mi? Şu anda ikimiz de sessiz miyiz? Birbirimize söyleyecek bir şeyimiz yok mu? Biliyorsun … Bu olduğunda nefret ediyorum mu? ve genellikle kendilerinin kötü muhatap olduklarını düşünen biri olduklarını düşünüyorlar … ama diğer kişinin aynı şeyi düşündüğünün farkında değiller. “

Bu onu güldürebilir, takdir gülmesine bile

Ve sonra “konuşmalar” hakkında bir konuşma başlatabilirsiniz.

Buradan nasıl açıldığını izleyin. Yaşamında tanıdığı biri iseniz kendinizi yabancı gibi hissedeceksiniz.

Ayrıca burada söyleyecek bir şeyi olmadığında hissettiği aynı gerginliği ve garipliği gideren adamsın, ya da bir gün senin için yapacak … “erkek arkadaşımı bulmalıyım”

Komedyenlerin yaptıkları işte neden iyi ve komik olduklarını hiç fark ettiniz mi? Kimsenin itiraf etmek istemediğini açıkça söyleyecek kadar gevrekler, ama hey, komedyenler ve şaka yolla yapıyorlar, böylece ondan kurtulabiliyorlar.

Buradan soğuk okuyabilirsiniz.

“Konuşmalar” hakkında konuştuktan sonra ve rahatsız edici bir sessizlik daha sonra SONA.

“Öyleyse şimdi ne hakkında konuşabiliriz? Sanırım bu sefer sen kötü muhatapsın.”

Rahatsız edici sessizlikle oynayın ve eğlenin.

Bundan sonra, sihirli bir şekilde içeriden hissedecek, daha rahat ve rahat hissedecek ve daha iyi bir bağlantıya sahip olacaksınız.

Bu duyguyu tarif etmenin yolu, bir kızla ilk karşılaştığınızda davranışınızdaki farkı fark etmektir ve ikiniz arasında tam olarak rahatlayamayacağınız bu tür bir engel vardır. En iyi kendini sunmak için elinden geleni yap.

Ve seks yaptıktan sonra, bu duygu değişir ve çok daha rahat hissedersiniz çünkü çok geçirdiniz, utanç verici anlarınız vardı, hatalarınızı gösterdiniz ve ikiniz de birbirinizi yargılamadan hemfikirsiniz.

Birçok insan bunu yapacak kadar emin değil. Erkekler ne yapmalı? Sürekli soru sorarak konuşacak şeyler bulmaya çalışırlar. Bununla birlikte, bunu kabul etmeye hazır olduğunuzda, topları ve dürüstlüğü gösterir ve çok sayıda yüzeysel engeli atlayacak ve gerçek kadına ulaşacaksınız ve gözlerinde farklı olarak kabul edileceksiniz.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply